Bodrum Yazlık Tadilatı İç Mimarlık Ve Tasarım Uygulama.

Bodrum Projeleri İç Mimarlık Ve Tasarım Uygulama.

Bodrum’da Yürüttüğümüz Projelerin Başlıca Avantajı İstanbul Ofisimiz Olması. İstanbul’da Yaşayan Ancak Bodrum’da Yazlığı Olan Ve Tadilat Veya Ev Dekorasyon Uygulamasına İhtiyaç Duyan Mekan Sahipleri, Bodrum’a Hiç Gelmeden Projelerini İstanbul’dan Takip Edebilmektedir. Böylece Tatile Ayıracakları Vakitlerini Tadilat Veya Dekorasyon İşlerini Takip Etmekle Uğraşarak Harcamamış Oluyorlar.

Bir de Tadilat Yasağı Sebebi İle Yazın Herhangi Bir İşlem Yapılamaması Mekan Sahiplerini Kış Mevsiminde Bodrum’da Olmaya Zorluyor. İstanbul Ofisimizden İster Projelendirme İster Uygulama Aşamalarının Videolarını Günlük Olarak Takip Edebiliyorlar. Tabi ki İstanbul’dan Bodrum’a Seyahat Edip Sürekli Gidip Gelmek Durumundan da Kurtulmuş Oluyor.
İç Mimarlık Proje Tasarım Ve Uygulama Başlığı Sadece Yazlık veya Villa Olarak Sınırlanamaz Elbette, Bunların Yanında Cafe, Otel, Pansiyon, Fırın, Ofis Gibi Mekanları da Örnek Göstermekte Fayda Var.

Nasıl Çalışıyoruz.
Yaşadığınız Veya Çalıştığınız Mekanın Tadilatından Yaptırmanızdan Farksız Olarak Keşif Yaparak İşe Başlıyoruz. Talepleriniz Doğrultusunda Bodrum’da ki Mekanın Ölçüleri Alınarak İstanbul’da Sizin İhtiyaç Listenize Göre Yeniden Tasarlanıyor. Mutfak Tasarımı, Banyo Tasarımı, Veranda, Böylece Tüm Aşamalarını Takip Edebiliyor Ve Teslim Sırasında Sürprizler İle Karşılaşmamış Oluyorsunuz.