Pastane Cafe Ve Fırın Dekorasyonu Tadilatı

Pastane Unlu mamüller Ve Fırın Dekorasyonu Tadilatı
Yeni Nesil Pastane Fırın Ve Pasta Kafe Tasarımları

“Ücretsiz Keşif İçin Arayabilirsiniz.”

Özellikle Son 10 Senede Pastane Ve Fırınlar Evrim Niteliğinde Değişimler Yaşadı. Mekanların Dış Cephe ve İç Mekan Konseptlerinde Daha Fazla Göze Hitap Eden Ve Müşterilerinin Keyifle Vakit Geçirdikleri Yerler Oldular.
Satışa Yönelik En Büyük Kozları Müşterilerin İçeride Gezmesi Olan Pastaneler İçin Bu Büyük Bir Satış Kozu Oldu. İçeri Giren Müşteriler, Tasarımı Renkleri Ve Işıklandırması İle Başarılı Bir Uygulama Evrimi Geçiren Mekanlar da Daha Fazla Zaman Geçirmeye Başladılar ve Bu da Tezgah Ürünlerini Keşfetmelerine Olanak Sağladı.
Doğru İşler Yapılan Mekanlar da Satışların Artması Bu Sebeple Rahatlıkla Gözlenir Ancak Yinede Yenilikler Gerekmektedir. Eski Mekanlarınızı Yenilerken Satışlarınızın Artması Ve İyi Hizmetinizi İleri Taşımanız İçin Yeni Lezzetler Sunmanız Gerekmektedir.Buna En Yakın Örnek Olarak Bir çok İşletmeci Dünya Mutfağı Menüsü Açarak Sağlamaktadır. Dünya Mutfağı ve Bu Türde Hamleler Sizi Hizmet Sektöründe İleri Taşımakla Kalmaz Bulunduğundunuz Bölgenin Yenilikçi Ve İleri Görüşlü Markası Haline Gelmenizi Sağlar.

Pasta Kafe – Pastane – Fırın Tasarımları Nasıl Olmalı (Satış Artışı Nasıl Yakalanır.)
Bu Başlık Bir Çok Alt Başlık Altında Toplanabilir Ancak Özetlemek Gerekirse 2 Alt Başlık Yeterli Olacaktır. Mekan Tasarımı Yapacak Kişi Mekanın Bölgesel Durumunu Müşteri Potansiyelini, Mekanın İklimlendirilmesini Ve İşletme İçinde ki Diğer Tüm Detayları Kusursuza Yakın Bir Şekilde Planlayıp Organize Etmek İle Sorumludur. Tabi ki Bunları Yaparken Asıl Dikkate Alması Gereken İşletmecinin Talepleridir.

-Müşteri Ve İşletmeci Analizi
Pastane Ve Fırın İşletmecileri Müşterileri İle İç İçe Olan Ve Sürekli İletişim Halinde Olan Kişilerdir. Bu Durum Onlara Müşteri Taleplerini Sürekli Ve Güncel Olarak Duyma Fırsatı Verir. Mekan Tasarımı Konusunda Bu Yazının Bazı Kısımlarında Talepleriniz Doğrultusunda Hareket Edilmesi Gerektiğini Yazdık Bu Kısım Daha Çok Yenilenecek Olan Mekanınızdan Ne Beklediğiniz Ve Müşterilerinizin Ne Beklediğini İyi Analiz Etmenizle Ortaya Çıkan Bölümdür.
-İşletmeci Ve Tasarımcı Analizi
İşletmeci Ve Mekan Tasarımı Yapacak Kişi Arasında ki En Önemli Bölüm Mekanın Keşfi Sırasında Ölçü Alınma İşlemleri Yapılırken Başlar. Tüketici (İşletme) Tasarımını Yapacak Kişiye Taleplerini Eksiksiz Bir Şekilde Anlatmalıdır. Tasarım Yapacak Olan Kişi Mekan Keşfi Sırasında Bu Talepleri Değerlendirmeli ve Mekanın Karakter Özelliklerine( İklimsel-Lokal-Metraj-Uygulanabilirlik/yapılabilirlik gibi) Uyacak Şekilde Tasarımını Yapmalıdır.

Bu İki Alt Başlık aslında İyi Bir Mekanın Oluşumunun Temelleridir. İyi Bir Mekanda Size İyi Müşteriler Getirmekle Yükümlüdür. Aydınlatmasından İklimlendirmesine Personelinden Kılık Kıyafet Yönetmeliğine Kadar Mekanınızı Satış Artışına Taşıyacak Bir Çok Detayın Temeli Bu 2 Başlık İle Özetlenebilir.

Pasta Kafe Tadilatı Kaç Gün Sürer

Mekanın Uygulama Yapılacak Tasarımı ve Ölçüleri İle Aynı Orantıda Değişmektedir. Ancak Ortalama 80 m2 İç Mekanı Olan İşletme 20 İle 45 Gün Arasında Teslim Edilir.

Pastane Fırın Tadilatı Maliyeti

Fırın Tadilatı Maliyetleri Pastane Ve Pasta Kafe Maliyetleri Genelde Firmalar Tarafından Metre Kare Üzerinden Fiyatlandırılır Ve Bu Kesinlikle Hatalı Bir Sistemdir. Mekanlarınızdan Ölçü Alınmalı Ve Talepleriniz Doğrultusunda Tasarım Çizimi Yapılmalıdır Ve Fiyat Bu Tasarımlar Üzerinden Teklif Olarak Verilmelidir/Alınmalıdır. Fiyat Politikası Tasarım, Metraj Ve Ürünler Üzerinde Belirlenmelidir.

Pastane Fırın Tasarım Dekorasyon Çizim Ve Sunumu

Biz Bu Konuda Ücretsiz Keşif Ve Sunum Hizmeti Vermekteyiz. Mekanınızın Keşfini Yaparak Talepleriniz Doğrultusunda Ve Mekanınıza En Uygun Tasarımı Ve Sunumu Yapmaktayız.

Bu Yazı Aralıklarla Güncellenerek Devam Edecektir. İlginize Teşekkürler.

Tolga AKSU
Zimlanga / Pasta Ekmek

Pastane Fırın Dekorasyonu Tadilatı