))>>– Tolga AKSU —<<((

Tolga AKSU tolgaaksu.com Tanıtım Sitesini Sunar.

Kısa Süre Önce Saldırıya Uğrayan Bu Web Sitesi Temel Olarak Yeniden Yapılandırılmıştır.Daha Önceki Web Site Arşivinde Bulunan Ve Yayınladığım Projeler Yapılan Saldırıda Silinmiştir. Yeniden Düzenlediğim Ve Adım Adım Güncellediğim Web Sitem Eskisinden Daha Kullanışlı Ve Aktif Olacaktır.

Mimari Projeleri Sunduğum tolgaaksu.com Artık Sadece Mimari Projeleri Değil Devam Ettirdiğim Senaryo Projelerimi de Sergileyecek. Mimari Tasarım Projeleri Detaylı Olarak zimlanga.com Adresinde Yayınlanacaktır. Böylece Tolga AKSU Sitesi Daha Şahsi Projeleri İçerecek. Sanat Galerisi Her İki Sitede de Yayınlanacak Ve Yeni Sanatçılar İle Birlikte Daha da Büyüyecektir. Ayrıca Kendin Yap Projeleri Üzerinde Yaptığım Çalışmalar İle Mini Atölyelerde/Evlerinizde Üretebileceğiniz Ve Kullanacağınız Şık Objeler veya Eşyaların Yapımı İle İlgili Video Klipler Hazırlayarak Her İki Sitede(zimlanga.com) Yayınlayacağım.

İstanbul Ve Bodrum’da Yaptığımız Ve Teslim Ettiğimiz Mekanların Video Klipleri İse Youtube Kanalı Araçılığı İle Yine Her İki Sitede Olacak, Ancak Tolga AKSU Sitesinde Sadece Birkaçı Olacak Ve Tamamı İse Yine zimlanga.com Adresinde Yayınlanacaktır.

Blog Üzerinden Sürekli Güncel Bilgi Vermeye Çalışacağım.

Çalışma/Sektör Arkadaşlarım, Müşterilerim Ve Tüm Sevdiklerime Saygılarımla.. 🙂

Tolga AKSU