İçeriğe geç

Karavan

Hayatın karmaşasından kaçmak ve doğanın tadını çıkarmak istediğinizde, size özel tasarlanmış bir karavanın rahatlığını ve özgürlüğünü yaşayın. Karavan deneyiminizi ileri seviye keyfe dönüştüren ve size doğa temalı hayatın rahatlığını sunan bazı karavan tasarımı projelerimiz.

J-M Karavanı (Limon)

J-M Karavanı Limon, 2004 model Fiat Ducato için tasarlandı. Tasarımın güncel olarak kullanılabilmesi için görsel aşamasında 2007-2008 sonrası çıkan Fiat Ducato modelinin ölçüleri kullanıldı. 2007 öncesi modellerde sürgü kapı ve ön sağ yolcu kapısı arasında kısa sabit bir bölme bulunmaktadır. Bu tasarım 2007 öncesi modeller için daha uygundur ancak uygulama aşamasında eviye bölümü açılır kapının tam önüne denk gelecektir. Detaylar için lütfen iletişime geçin.

R-B Karavanı

R-B Karavanı Renault Master için tasarlanmıştır. Projede yatak alanı dikey yerleşimde kullanılarak araç sahiplerine özel ölçekte çift kişilik yatak alanı sağlanmıştır. Araç model serisinin kısa şase olarak bilenen modelidir. Detaylar için lütfen iletişime geçin.

O-A Karavanı V1

O-A Karavanı 2018 Model Fiat Ducato için tasarlandı. Aynı araç için 2 farklı tasarım yapılmıştır. Çiftin yeni doğan bebekleri için yatak uçuna bir beşik detayı eklenmiştir. Bu alan demonte olup ilerleyen süreçte sökülerek açık raf veya mevcut mobilyanın devamı olacak şekilde kullanılabilir. Detaylar için lütfen iletişime geçin.

O-A Karavanı (EGE)

O-A Karavanı 2018 Model Fiat Ducato için tasarlandı. Aynı araç için yapılan 2. tasarım EGE. Çiftin yeni doğan bebekleri için yatak uçuna bir beşik detayı eklenmiştir. Bu alan demonte olup ilerleyen süreçte sökülerek açık raf veya mevcut mobilyanın devamı olacak şekilde kullanılabilir bu detayı V1 modelde görebilirsiniz. Detaylar için lütfen iletişime geçin.

G-I Karavanı

G-I Karavanı 2004 model Iveco Daily için tasarlanmıştır. Araçta sürgü kapı iptal edilerek orta kısımdan tek kanat karavan kapısı yeri açılmıştır. Böylece yaşam alanı kapı girişi ve sürücü bölümüne yakın olacak şekilde aracın orta ve ön bölümünde birleşmiştir. Yatak ve duş alanı ise aracın arka bölümüne alınmıştır. Detaylar için lütfen iletişime geçin.

T-A Karavanı

T-A Karavanı 2004 model Iveco Daily için tasarlanmıştır. Karavan tasarım projelerimizin ilki olup 2019 yılında tasarlanmıştır. Yapımı Covid-19 süreci sebebiyle 2021 yılına sarkmıştır. Aynı zamanda şahsi olarak 1 yıl tam zamanlı olmak üzere toplamda 2 yıl kullandığım (2021-2023 arası) şahsi karavanımdı. Detaylar için lütfen iletişime geçin.