İçeriğe geç

Yapı Firmaları

Her müşterinin ihtiyaçları farklıdır ve biz bu gerçeği çok iyi anlıyoruz. Butik konut tasarımında, müşterilerimizin özel taleplerine ve isteklerine öncelik veriyoruz. Yüksek kalite malzeme ve güncel teknoloji kullanımı, dayanıklılığını ve enerji verimliliğini artırır. Sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyerek, hem doğal kaynakları koruyor hem de uzun vadeli yatırım değeri olan projeler tasarlıyoruz.

Yaşam Alanı Planı (Kat Planı) – Vaziyet / Yerleşim Planı (Yapı Alanı)

Yaşam Alanı Planı, projenin temelini oluşturan bölümdür. Bu aşamada projenin tüm çözümleri yapılmış mekanlar belirlenmiş hareketli ve taşınmaz mobilya çözümleri tamamlanmış olur. Renkler ve malzemeler konusunda da büyük ölçüde yol alınmış olur.

Sizlere daha yeşil, daha sürdürülebilir ve estetik açıdan çarpıcı yapı projeleri sunmak amacıyla, çevreye saygılı tasarım ilkelerini benimsemekte olup, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği odaklıdır. geliştirilen çevre plan düzenlemesi yapılan profesyonel görselleştirme programları ile oluşturulan detaylı sunumlarımız, projelerinizin potansiyelini açıkça ortaya koymayı hedefliyor.

İç Mekan Görsel Tasarım

Estetik ve fonksiyonu bir araya getiren, yaşam alanlarınıza özel dokunuşlar katmaya hazırız. Modern ve şık tasarımlarımız, konfor ve tarzı bir arada sunuyor. Geleneksel dokunuşlarla modern tasarımı birleştiren tasarımları iç mekanlarda kullanmak sizin için keyifli bir yolculuk olacak.

Dış Mekan Görsel Tasarım

Geleneksel dokunuşlarla modern tasarımı birleştiren yerel mimari, sizi zamanda yolculuğa çıkaracak. Bodrum’un özgün taş evleri ve manzaralı mekanları, tasarım ilhamınıza yeni boyutlar katacak.

Sanal Tur 360 İç Mekan

360 Sanal Tur ile, mimari projelerimizi detaylıca keşfedin, renkleri ve dokuları canlı bir şekilde deneyimleyin. Gerçek zamanlı değişiklikleri gözden geçirerek mekanın akışını anlayın ve tasarım kararlarınızı daha bilinçli bir şekilde alın.